Kombinizin beyni ana karttır. Bu sebeple ki kombi kartı çok önemlidir. Kombi kartı hakkında biraz sizler bilgilendirelim ki; kombiniz bozulup da, servis seslediğiniz de kombinizin kartının arızalandığını öğrendiğiniz de en azından azda olsa bu konu hakkında bilginiz ve fikriniz olsun.

Kombiniz aniden arızalandı ve kombi kartının yandığını mı söylüyorlar, hemen panik yapmayın. Arık eskisi gibi değil. Bir kaç yıl öncesine kadar kartı arızasının tamiri mevcut değildi. Kartı arızalanan kombiye ya sıfır kart takılıyordu, ya da buna gücü yetmeyenler sıfır kombi alıyordu. Kombinin sıfırı ile, kart sıfır fiyatları neredeyse aynıydı. Aynı şey bizimde başımıza geldi bundan 6 sene öncesinde. Kombim aniden bozuldu ve kartının yandığı söylendi. Sıfır kart fiyatları, bir sıfır kombiyle aynı fiyattı ve biz de sıfır kombi almaya karar vermiştik. Çok şükür ki şimdilerde buna hiç gerek yok. Çünkü, kombi kartları yanınca tamiri yapılmaktadır. Üstelik bizde de fiyatlar çok uygun. Tam kesenize hitap etmektedir.

kombi anakart

Sakın kombinizin kartı yandığı vakit panik yapmayın ve her servise de güvenmeyin. Güvenilen bir servisi arıyarak teknik yardım talep edin.

Biz,  24 saat sizlere hizmet için telefon başında ve teknik hizmette yanınızda olacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button